Don’t ever buy a car from AAAAuto

AAA Auto is the largest used-cars dealer in the Czech Republic. It is also known for being dishonest, fraudulent and customer unfriendly. There are tens blogposts of customer complaints if you search for them. Basically, AAA Auto is a big scam.

The other day, my brother found an interesting listing for a 1999 Ford Mondeo on their website. I’m attaching a screenshot of the car’s dashboard if the original link will disappear in the future.

Aaaauto-mondeo-fail

The funny and sad thing is they are so dumb they didn’t even notice. Anyway, if you’re looking to buy a used car, do yourself a favor and aviod AAA Auto.

4 thoughts on “Don’t ever buy a car from AAAAuto

  1. Nechci obhajovat AAA, ale jak přesně to dokazuje, že AAA jsou podvodníci? Člověk si od nich kupuje použité auto, s nímž mohl cokoliv udělat jeho předchozí majitel. Přetočit kilometry (a po zkušebn íjízdě se rozpadl jejich ukazatel), slepit auto ze dvou, zfalšovat velký techničák či servisní knížku. Projde to přes STK? Ano.Kupovat auto v bazaru, mnohem více bych se bál malých autobazarů, kde jeden "Lojza" přijme cokoliv a udělá pro svůj zisk. Dá se totiž předpokládat, že velká akciovka, kde pracuje hromada lidí, která je pod veřejnou kontrolou, si nemůže dovolit tolik podvodů co malý podnik. Nebo tam 5 zaměstnanců přetáčí tachometry, falšují je pod hrozbou zastřelení když to pak prozradí? Jak by asi reagoval zákazník, co dá auto s nájezdem 120t km do AAA a druhý den se objeví na webu s nájezdem 70t a o hodně vyšší cenou? Podá trestní oznámení pro podvod, a vyhraje, protože km jsou součástí kupní smlouvy. Setkal se s tímto případem někdo a řešila jej policie? Nebo jsou na webu vždy jen výkřiky "kohosi", často od menší konkurence?Ještě jednou bych zopakoval – nechci obhajovat AAA. Ale malinkatý autobazarní zmrd má možnost podvůdků neskonale větší, protože "je to v rodině".

  2. Hi, I went into AAA auto , and yes they were unfriendly fucker, and did try and rip me off, but where else can you buy a car in the Cz without getting ripped off?

Share your thoughts

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s